Opinie - Zespół muzyczny IMPULS LIVE

Idź do spisu treści

Menu główne:

Opinie

Opinie

Marta Wysocka 29 lat
dentystka

Wielu moich znajomych polecało mi ten zespół. Już wtedy spodziewałam się solidnie grającego zespołu, musiałam jednak ich zobaczyć, posłuchać i wczuć się w klimat jaki tworzą na imprezach. Przyszłam na wesele, które grali w siedleckiej Europie. To co tam się działo przeszło moje oczekiwania. Pamiętam blondynkę, która w holu zmieniała zniszczone buty, spojrzała na mnie i powiedziała "Ale impreza, 20 lat tak się nie bawiłam". Wtedy zdecydowałam, że ten zespół zagra u mnie na weselu. Było świetnie!

Katarzyna i Piotr Janowscy

Dzięki zespołowi IMPULS LIVE, na naszym weselu cała rodzina bawiła się do godz. 6.30 rano. Nie pamiętam, żeby robili przerwy. Byłam ostatnio na weselu, gdzie jakiś zespół "grał" z tzw. dyskietki. Wysoki pan z czarnym wąsem mruczał coś pod nosem. Podobno wesele skończyło się o 1.00, my byliśmy już w domu o 23.00. Albo IMPULS LIVE, albo żaden inny zespół!

Janina Michałowska 75 lat
babcia Leszka

Najbardziej podobały mi się utowory, które miały piękne melodie, na przykład "Zielone wzgórza nad Soliną", albo pięknie zagrane walce. To pierwsze wesele od 24 lat, na którym, tyle razy wychodziłam na parkiet.

Gazeta "Wspólnota Łukowska"
Sylwester 2011

Na sali "U Motyla" w Łukowie bal trwał do samego rana. Panie wystąpiły w pięknych kreacjach,a panowie byli eleganccy jak nigdy. Nikomu nie zabrakło miejsca do tańca. Goście na parkiecie radzili sobie nie gorzej niż bohaterowie "Tańca z Gwiazdami". Największą gwiazdą wieczoru był bez wątpienia zespół "Impuls". Grał "na żywo" i co chwila dostawał brawa. Solówki na gitarach i perkusji, masa przebojów, w tym rockowa wersja "Białego misia" i porywająca "Tequila" stworzyły niesmowity klimat. Opinia gości: zabawa przy "Impulsie" warta każdej ceny.

 
Łuków - Najlepsze strony miasta i okolic!
Weselna Warszawa

Impuls Live 2016 © Wszystkie prawa zastrzeżone! - designed by Adrian Gajda

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego